Vekillerin hedefi gençler!

Vekillerin hedefi gençler!

14 Mayıs 2023 günü gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 28’inci dönem Milletvekili seçimlerine sayılı günler kala adaylar sokaklarda seçmenlerden oy toplamak için var gücü ile çalışıyor.

A+A-

Partiler ve adaylar pek çok vasıta ile birlikte özellikle sahada seçim araçları ve yüz yüze görüşmeler ile seçmenden oy istiyorlar. Bu bağlamda Emekli Albay Vedat Şahaner de Zafer Partisi Ankara ikinci bölge Milletvekili adayı olarak Altındağ’ın Hamamönü semtinde özellikle gençlerle sohbet ederek bu seçimin diğer seçimlerden çok daha kritik olduğunu ve gelecek için hassasiyet yarattığını; bu sebeple öncelikle muhakkak sandığa gitmelerini talep etti. Şahaner Ankara’da doğmuş ve yetişmiş biri olarak Ankara’dan aday olduğunu, emekli bir asker olarak özellikle gençleri çok önemsediğini ve Türkiye’nin geleceği olan gençlerimizi hedef aldığını ifade etti. Gençlerle yaptığı sohbetlerde özellikle keyifli bir görüntü sergileyen Şahaner siyasete girme nedenlerini ve neden Zafer Partisi ile yola çıktığını, Partisinin politikalarını ve seçilmesi durumunda hassasiyetlerini ve takipçisi olacağı hususları özellikle gençlerin bakış açısı ve önceliği ile paylaştı. Şahaner bu seçimde yaklaşık beş milyon gencin ilk kez sandığa gideceğini, Türkiye’nin geleceğinde belirleyici olacağını ve bu hassasiyetle oy kullanmalarını istedi.

vedat-sahaner-ata-ittifaki.jpg

"GENÇLERİ KUTUPLAŞTIRMAYIN"

Türk Milletinin kutuplaştırılmasından, kışkırtılmasından ve tehdit dilinden bıktığını belirten Vedat Şahaner; vatandaşların oy kullanma hakkı ile doğal olarak siyasetin içerisinde görev aldığını, ancak son dönemde yaratılan kutuplaşma siyaseti ile siyasette aktif olarak da görev alması gerektiğine inandığını belirtti. Fikri yapısı ve dünya görüşü ile, Türkiye Cumhuriyetinin kurucu ve kuruluş değerlerine karşı sergilediği net duruş doğrultusunda Zafer Partisi ile yol yürümeye başladığını ifade etti. Vedat Şahaner terör örgütleri ile iltisaklı bir duruş sergileyen partileri seçim başarısının aracı gibi gören, çıkar ve rant ortaklığı ile kurulan seçim ittifakları arasında sıkıştırılmaya çalışılan Türk Gençliği ve Atatürk çizgisinde Türk Milliyetçilerinin Türkiye Siyasi tarihinin dönüm noktalarından birisi olan 14 Mayıs seçimlerinde mutlak suretle sandığa gitmesini, Cumhuriyetin yüzüncü yılını kutladığımız süreçte liyakatli kadrolar eliyle adaletten asla taviz vermeden Türk Devletini Türk Milletine geri vermek için bir oy ATA İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Sayın Sinan Oğan’a, bir oy da Zafer Partisine vermelerini istediğini söyledi.

vedat-sahaner.jpgvedat-sahaner-gencler.jpg

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.