PROF.DR.ERDOĞAN SÜRAT

PROF.DR.ERDOĞAN SÜRAT

Tayyip Erdoğan numarasızdır!

A+A-

SALI' DAN CUMA'YA

Tayyip Erdoğan numarasızdır!

Mesela 367 rakamıyla hiçbir ilgisi yoktur. İyi ama 367 numara mı? Numara, hem de çekilebilen tipte bir numara...

Tayyip Erdoğan'ın meşhur ifadesiyle üç yüz almış yedi noktasında-nokta üçe mi, yüze mi, altmışa mı, yediye mi rastlar bilemem-bir numara çektiler ve hala geçmişteki "noktasında" sabit duran-devlet başkanımız-muhterem zatı şimdi demokrat bulmayanlar, o numarayla milletin cumhurbaşkanını seçmesini, engellediler! 

Üç yüz altmış yedi rezaleti aynı zamanda demokrasiyi tam sırtından hançerleyen bir cinayetti. Ne televizyon ekranlarında boru pazarlayan darbe muhibbi ulusal yüksek rütbeliler ne de FETOŞ numunesi rütbe altı unsurlar tepki gösterebildi numaracı demokrasiye. Tam tersine, herkes teslim bayrağını çekti; rahmetli Muhsin YAZICIOĞLU ilgili TBMM oturumuna katılmasaydı millet cumhurbaşkanını seçme hakkını ebediyen vesayetçiye terk eyleyecekti.

Başörtüsü cinayetlerine gelince çoğul örnek gereği ortada katliam vardı. Halkın başbakanlığa kadar getirdiği mesut-ve vesayet altında sadece eliyle omzuna protesto manasına çekilebilecek işaretler yaparak vesayet altındaki mutluluğunu koruyan-kişi ise, "siyasi hayatıma da mal olsa türban yasaklarına, sekiz yıllık eğitim cehaletine ve İmam-Hatip'linin buruşturulup çöpe gönderilen, ünlü ve gayrı meşru YÖK katsayısından doğmuş hak ihlaline sahip çıkacağım" pozuna yatmaktaydı. 

Sıfır numara hukuksuzluk yani....

Mesut mutlu adamın bir de sarışın güzel(?) eşleniği vardı, besmele de, anti-demokratik numaralar da çekemez, sadece 'BİSMİLLAHİM' çekerdi. 

Ülkede hürriyet yoktu ki, kadıncağız bir hafta kursa gitsin, BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM anahtarıyla tanışıp, oyunu kaptığı müminlerin gönlüne de girebilsin. Gerçi dindar parti kapatmalar sürerken yarım besmele, hiç yoktan iyiydi…

Herkese CIAO (çav okunur)/ VESSELAM!

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.