PROF.DR.ERDOĞAN SÜRAT

PROF.DR.ERDOĞAN SÜRAT

Milletler savaşmadan var olamazlar!

A+A-

 

Kendilerinden başka hiç kimsenin insan haklarına saygı göstermeyen kimi feministler, travesti hanımefendiler, lezbiyenler, maymundan türediciler, devrimciler yazının başlığına nasıl tepki göstereceklerini iyi bilirler: çok ünlü ve aşırı bayat bir soruyu ısıtıp önümüze sürerek! 

"Efendim, sen tek partiye dil mi uzatıyorsun? O tek parti ki bu milleti İkinci Dünya savaşına sokmamıştır."

Evet dil uzatılası hatta dil çıkartılası tek partileri CEHAPE bu milleti savaşa sokmamıştır fakat fiilin çağrışımı ile halk, "Adı üstünde İkinci Dünya Savaşı’nda tüm dünya savaşırken, harp meydanlarından çekilen millet erkekliğini kaybetme tehlikesiyle burun buruna geldi" serzenişinde bulunmaya devam etmiştir düne kadar... 

Allah (CC) Reisten razı olsun ki askeri Suriye'ye gönderirken başkomutanlığın üstüne yüklediği ifadelerle vatanın üstündeki ölü toprağını silkeledi! "İlk Başkan Tek Başkomutan Tayyip Erdoğan, "Askerlik yan gelip yatma yeri değildir" uyarısından sonra gürledi: "Sizden ölmenizi istiyorum!" Mümin okuyucunun sesi olan Akit'ine sadık gazete ise hakkımızı korumaya matuf uyarıyı, emri, komutu tamamlamakta gecikmedi mealen: "Şarap kokan generaller, barut kokan paşalarla mukayese edilebilir mi? Selam olsun barut kokanlara! Halka layık kahraman askerler bizim övgümüzde, hürmetimizde, dualarımızdadır!"

Baskısı kirli bir ceride nasıl çarpıtırsa çarpıtsın, hürmet hakaretle bağdaşmaz. 

Cumhuriyet'in adını istismar eden o kağıt parçası oturup düşünsün bakalım: İkinci Dünya Savaşı’na girsek, 15 bin Çeçen'in zapt edebildiği Kafkaslar, 

Rusya'nın elinde zar-zor tuttuğu Kırım, Ege'de yarım saatte bayrak diktiğimiz KARDAK kayalıklarından daha güçlü olamayan adalar ve 200 deniz piyadesinin ele geçirebildiği, halen gölgemizde kontrol edebildiği güneydeki petroller şimdi bizim değil miydi?

 Haydi yanıta, marş!

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.