HAYRETTİN ÖZCAN / BAŞYAZI

HAYRETTİN ÖZCAN / BAŞYAZI

Merhaba sevgili okurlar, merhaba sevgili dostlar…

A+A-

BAŞYAZI / EDİTÖR

Merhaba sevgili okurlar, merhaba sevgili dostlar…

Bugünden itibaren meslek hayatımıza ayrı bir heyecan ile devam edebilmenin sevincini, heyecanını yaşıyoruz. Almanya’da yıllardır medya sektöründe hizmet vermekteyiz. Bugünden itibaren ise www.huhunews.com’dan Avrupa ve Türkiye başta olmak üzere tüm dünyaya sesleneceğiz. 

Heyecanlı ve sevinçliyiz çünkü; uzun yıllarımızı verdiğimiz bu gazetecilik mesleğini şu an bulunduğunuz sayfada sizler için devam ettireceğiz. Mesleğimize başladığımız ilk günün heyecanını tüm yaşadığımız sıkıntılara rağmen yitirmediğimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Doğru, hızlı, adil, hür habercilikte yeni bir ortama ihtiyaç duyulduğu için bu yola baş koyduk... Kısa bir sürede www.huhunews.com her zaman göz atmadan edemeyeceğiniz bir sayfa haline gelecek. Romantik yazılardan, edebî yazılara... Türkiye siyasetinden, Avrupa siyasetine…

Hepsini burada bulacaksınız.

Sevgili dostlar,

birlik, beraberlik, hoşgörü ve toplumsal barışa her zamankinden daha fazla muhtaç olduğumuzun bilinciyle yola çıkıyoruz ve sizlerden destek bekliyoruz.

Bizi okuyun, okutun, eşinize dostunuza tavsiye edin... Bize yazın, bizi uyarın.

Sizlerden bize gelecek olan her dostane uyarı, eleştiri ve tavsiyeler bizlerin heyecanına heyecan katacağından emin olabilirsiniz.

Devletlerin yönetimlerinde olduğu gibi; halk ne isterse sonuçta o olur... Gazetecilikte de okur ne isterse o olur…

Onun için irtibatta kalalım...

 

Selam ve muhabbetle...

 

Önceki ve Sonraki Yazılar