İş, siyaset ve sanat dünyasının ünlü isimleri o ürünü tercih ediyor: İşte o ayrıntılar…

İş, siyaset ve sanat dünyasının ünlü isimleri o ürünü tercih ediyor: İşte o ayrıntılar…

Ünlü medyatik isim Murat Bahadır Akkoyunlu’dan sağlıklı yaşama ilişkin dikkat çeken açıklama: Düzenli olarak ailece o ürünü kullanıyoruz!

A+A-

Türkiye’nin önemli isimlerinden Stratejist ve Siyaset Bilimi Uzmanı, Yazar Murat Bahadır Akkoyunlu, ilerleyen yaşına rağmen dinç ve sağlıklı kalmanın sırrını anlattı. 

“Akciğer temizliği için tavsiye ettiler, 6 aydır kullanıyorum”

Tütün kullandığı için sağlık açısından sorun yaşadığını fakat tavsiye üzerine Doğadan Dünyası’ndan Mezdağ Köknar Kozalak şurubu alıp kullandığını belirten “Küresel Çeteye İnfaz” kitabı yazarı, Stratejist ve Siyaset Bilimi Uzmanı Murat Bahadır Akkoyunlu, şunları söyledi:

“Akciğer temizliği için bana bu ürünü tavsiye ettiler. Aldım ve Doğadan Dünyası Mezda Köknar Kozalak şurubunu kullandım. 6 aydır bu ürünü kullanıyorum. Akciğerim bu ürünün sayesinde temizlendi.”   

murat-akkoyunlu-koknar-kozalak-surubu.jpg  

“Akciğerlerimde rüzgar gibi esinti başladı”

Kendisinin uzun süredir ailece kullandığını ve sonuçtan çok memnun kaldığı için ürünün tanıtılarak tüm insanların istifade etmesi gerektiğine dikkat çeken Murat Bahadır Akkoyunlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Ürünü aldıktan yaklaşık 15 gün sonrasında önce balgam çıkarmama neden oldu ve sonrasında akciğerlerimde rüzgar gibi esinti başladı. Ben yattığımda nefes alıp verirken bazen hışıltı duyardım ve bunun kullandığım tütünden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. İşte bu durum Doğadan Dünyası Mezda Kozalak şurubu sayesinde yok oldu. 

murat-akkoyunlu-dogadan-dunyasi.jpg

“Merdivenleri tırmanıyor, sorunsuz uzun yol yürüyorum”

Ünlü Stratejist ve Siyaset Bilimi Uzmanı Murat Bahadır Akkoyunlu, sözlerini şöyle tamamladı:

Merdivenleri tırmanmak, uzun yol yürümek benim için Köknar Mezda Kozalak şurubu sayesinde hiç sorun olmuyor. Nefes darlığı gibi sorunları yaşamıyorum. Ayrıca benim midemde asitik bir olay da vardı, o da yok oldu. Ben bu faydalarını gördüm ve işte bu nedenle sizlere de tavsiye ediyorum. 

dogadan-dunyasi-kullanicilari.jpg    

İş, siyaset ve sanat dünyasının ünlü isimlerinin tercihi: Doğadan Dünyası!

Ankara merkezli faaliyetlerde bulunan, Türkiye’nin en seçkin ve en özgün doğal bitkisel ürünlerin üretimini gerçekleştiren Doğadan Dünyası, ünlü isimlerin tercihi olmaya devam ediyor. İş, siyaset ve sanat dünyasından pek çok ünlü ismin sağlıklı yaşam ve sağlıklı beslenme adına kullandığı Mezda Köknar Kozalak şurubunun gizemli etkisi her geçen gün daha da anlaşılıyor. 

KÖKNAR MEZDA KOZALAK ÖZÜNÜN FAYDALARI

Köknar (Göknar) nedir?

Köknar iğne yapraklı bir ağaç türüdür ve ülkemizde yaygın olarak bulunur. Köknar ağacının kozalağı, kabuğundan alınan sakız ve yağı kullanılır. Bu nedenle bitkisel tedavi yöntemleri arasında yerini almaktadır.

Dört mevsim yeşil kalabilen bu uzun ağaçlar genellikle piramitleri andırır. Tepeden yere çok yakın dallanma özelliğine sahiptir.

Ağacın dallarında oluşan köknar kozalağı açık yeşilden kahverengiye kadar bir tondadır.

Genellikle ılıman iklimlerde daha gür yetişen köknar ağaçları ortalama 70 yıl yaşayabilir. Son verilere göre Türkiye'de köknar ağaçları 670.390 hektarlık bir alanda hayat bulmuştur.

Kirli havaya ve soğuğa karşı oldukça güçlü bir yapıya sahip olan köknar ağaçları, bulundukları şehirlerde oksijen döngüsünü sağlar. Özellikle endüstriyel alanlarda bu ağaçlar havanın yenilenmesini gerçekleştirir.

Doğadan Dünyası Köknar Mezda Kozalağı Şurubunun Faydaları Nelerdir?

Solunum Bozuklukları: Köknar Mezda kozalak şurubu, pekmezi öksürük, balgam ve bronşitte şifa sunar. Özellikle astım rahatsızlıklarında tedavi edici etkisi vardır.

Akciğer Sorunları: Köknar Mezda kozalak şurubu, akciğerlerin temizlenmesine ve nefes almadaki rahatsızlığın giderilmesine yardımcı olur. Vücut gerekli mineralleri karşıladığı için akciğer rahatsızlıklarına neden olan sigara gibi zehirli dumanların kalıcı hasarını ortadan kaldırır.

Grip ve Soğuk algınlığı: Günümüzde pek çok doktor ve uzman bilim adamı, köknar kozalağı işlenirse, yağı çıkarılırsa veya pekmez olarak tüketilirse kış boyunca hastalığa neden olmayacağını belirtmektedir. Bağışıklık arttırıcı etkiye sahip olan Köknar Kozalağı, nadir bulunan özel bileşenler içerir.

Köknar kozalaklarında bulunan pinen, solunum problemleri, öksürük, bronşit, boğaz ağrısı ve nefes darlığı tedavisinde yardımcı olur.

Bağışıklık sistemini güçlendirir. Hastalık yayan mikroplara karşı vücudu daha dinç tutar.

Psikolojik sorunlar nedeniyle salgılanan hormonlara karşı, insanın kendini daha rahat hissetmesini sağlar. İnsan metabolizmasını düzenler ve uyku sorunlarına çözüm sağlar.

Odaklanma yeteneğini arttırır. Cildi gençleştirir ve kışın hastalık riskini azaltır. Soğuk algınlığı, grip ve diğer bulaşıcı hastalıkları önler. Vücudun yenilenmesine ve performansının artmasına yardımcı olur. Aynı zamanda doğanın en harika şifasının bir örneğidir. Solunum hastalıklarına birebir iyi geldiği bilinmektedir.

Murat Bahadır Akkoyunlu kimdir?

10 Ekim 1958 tarihinde Trabzon’da doğdu. İlkokul ve Ortaokul tahsilini Bayburt’ta, lise ve üniversite tahsilini Ankara’da tamamladı. Kendisi Bayburt ili Pulur (Gökçedere) beldesinde 540 yıldan beri mukim olan Akkoyunlu ailesine mensuptur.

Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi (Gazi Üniversitesi Ekonomi Bölümü)’ni bitirdi. 1977 yılında Milli Selamet Partisi’ne intisap etti. 1978 yılında Akıncılar Derneği Ankara İl Başkanlığı’nı ifa etti. 1979 yılında Akıncılar Derneği Genel Yönetim Kurulu Üyeliği, 1994 yılında Refah Partisi Ankara il Yönetim Kurulu Üyeliği ve 1999 Fazilet Partisi Bayburt Milletvekili Adaylığı ve 2001 yılında Büyük Birlik Partisi Genel Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulundu.

Yem Sanayi Türk Anonim Şirketi’nin Kırklareli ve Ankara Yem Fabrikaları’nda Muhasebe Şefliği, Altındağ Belediyesi Hesap İşleri Müdürlüğü ardından Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Erzincan Belediye Başkan Yardımcılığı, akabinde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakanlık Müşavirliği görevlerini ifa etti.

1996 – 2003 yılları arasında Ankara Yerel Radyolarından Hedef Radyo ve Birlik Radyolarında hafta içi sabahları Haber – Yorum Programlarını 7 sene süreyle hafta içi her gün devam ettirdi. 1998 – 2000 yıllarında Haftalık Tutanak Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliğini yaptı. 2000 – 2002 yıllarında Kafkas-Çeçen Ankara Dayanışma Komitesi’nin Yardım Organizasyonunda görev aldı. 1999 – 2001 yıllarında Reyhan Kültür Vakfı Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Üyeliği ve Öğrenci Burs Organizasyonu yöneticiliği yaptı. 1998 – 2003 yılları arasında Ankara Yerel Radyo Dinleyicileri Derneği Başkanlığı’nı yaptı. 1991 yılından beri de Server Vakfı Mütevelli Heyeti Üyeliğini sürdürmektedir.

Siyaset ve İslam Siyasi Tarihi konularında muhtelif seminer ve konferanslar vermiş olup makaleler kaleme almıştır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Murat Bahadır Akkoyunlu'nun Uzmanlık Alanları

Akkoyunlu’nun İslam Tarihi, Kur’an araştırmaları, Hadis ve Siyer konuları özel ilgi alanlarından olup Tasavvuf Araştırmaları özel araştırma konusudur.

Alevi Çalıştaylarına Katkı Raporu, Evrensel Medeniyet Mütearifesi ve bu mütearifeden mülhem Anayasa Taslağı Çalışmaları’nı kaleme aldı, çalışma grubunun sekretaryasını yürüttü. Cumhuriyetin Derin Siyasi Analizi’ni özetledi. Fethullah Gülen İhanet Hareketi Gerçeği konferansları, Hz. Hüseyni Duruş, Kıyamete Kadar Kesintisiz Kıyam makalesini kaleme alarak bir dizi konferanslar verdi. En son olarak Tapınakçılar Fransa’yı niçin Cezalandırdı konulu konferansını verdi.

Araştırma ve çalışmaları;

Kosova, Makedonya, İran, Irak, Suriye bölgeleri başta olmak üzere Dünyadaki Tasavvufi Cemaatler,

Alevi – Sünni Çatıştırılması, Etnik ayrıştırma, Çatışma Alanları Çözümlemeleri ve Çözüm Yolları,

Keşmir, Peşaver, Kuveyt, Filistin, Açe, Batı Trakya, Musul Vilayetleri ve Dersim bölgelerindeki çatışma bölgelerinin oluşturulma yöntemleri,

Ekonomik çöküşün ve Kalkınmanın merhaleleridir.

ESER-AYRINTI

Küresel Çeteye İnfaz

Kökten Siyasi Çözümleme

Murat Bahadır Akkoyunlu

KRONOLOJİ YAYINLARI

“Bu kitabı yazarken haddimizi kendimiz tayin ettik. Bizi hadsiz bulacakların bize tayin edecekleri haddi umursamadık.

Bu kitap niçin yazıldı?

Tüm insanlığın katili, cani küresel ezoterik çetenin ifşa edilmesi gerekiyordu. İnsanlıkla kedinin fare ile oynadığı gibi oynayan bu Çıfıt, yani şeytansı örgütün haklılıkla kuşatılıp mahkûm edilmesi elzemdi. Türk devletlerinin bu Çıfıtlığın zebunu olarak nasıl çöktüklerini, yönetimlerinin hangi sebeplerden ötürü vesayet altına girdiğini ve vesayetin esaretinde nasıl bir zillet yaşandığını; vesayetten çıkma çabalarını, mücadelesini, özellikle genç nesillere anlatmak için bu kitabı yazdık.

Yazdıklarımızın bize ne kadar düşman kazandırabileceğini dikkate almadık.

Umudumuz odur ki, bu kitabı okuyan şahıs, dünyada ve Türkiye’de ne olduğunu, kimlerin neleri nasıl yaptıklarını çözümlemek için artık bir siyasi tahlil dinlemek ihtiyacını duymayacak.

İddiamız odur ki, bu kitabın hemen her sayfası ayrı bir kitabın konusu olabilir.

Değerli okurlarımızdan istirhamımız odur ki, lütfen kitabın son kelimesini de okuyup bitirmeden bir yargıya varmasınlar.”

Siyaset bilimci yazar Murat Bahadır Akkoyunlu’nun, öğretilen ve gösterilen tüm siyaset tarihini kökten değiştirmek için Orhan Efe Özenç ile yaptığı bu söyleşide, 1000’i aşkın dipnot ve kaynak ile desteklenen özgün bir bakış açısıyla, tüm tabular yıkılıyor, hakikatler ortaya çıkıyor...

Derleyici: Orhan Efe Özenç

Yayın Tarihi: 24.05.2021

ISBN: 9786254430275

Dil: TÜRKÇE

Sayfa Sayısı: 736

Cilt Tipi: Karton Kapak

Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı

Boyut: 13.5 x 21 cm

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.