AV. HASAN İLTER

AV. HASAN İLTER

Bunlar kim?

A+A-

Bunlar allem-gullemlerle Kurtuluş Savaşı sonrasında devletimizi elimizden çalan Neocon+Siyonist+Sabatay pisliklerin günümüzdeki uzantılarıdır.
Bunlar,  kendilerine "Beyaz Türk" diyen, aslında Türk'ten başka her aşağılık mahluk olan, 90 yıl boyunca bu milleti köle gibi kullanıp, iliklerine kadar sömüren, yabancılardan çaldıkları müzikleri Türkçe sözlerle kendi mallarıymış gibi bizlere yutturan, sinemalarla, dizi filmlerle, gazetelerle, dergilerle, tiyatrolarla, Türk-İslam kültürüne saldıran, adetlerimizi, geleneklerimizi, göreneklerimizi ve töremizi aşağılayan yedi göbekten yeminli Türk-İslam düşmanı sahtekarlardır.
Bunlar, siyaseti, sanatı, ticareti, basını ele geçirip, kölesi oldukları dış güçlerin emir ve direktifleri doğrultusunda hareket ederek Türk Milleti'ni (haşa) gavurlaştırmak için ellerinden gelen her şeyi ardına koymayan vatan, millet ve devlet düşmanlarıdır.


Bunlar, Anadolu'nun bağrından koparak, muhteşem bir savaş verip, içlerine sızıp, düzenlerine çomak sokup, tarumar eden, 90 yıllık saltanatlarını başlarında parçalayan Recep Tayyip Erdoğan düşmanlarıdır.


Bunlar, yüz yıl evvel çaldıkları devletimizi söke söke yeniden ellerinden aldığımız için, kölesi oldukları devletlere karşı dimdik durup, milletimizin ve memleketimizin menfaatlerini savunduğumuz için, "Yüz Yıllık Sömürü Düzenlerini" başlarında parçaladığımız için çıldırıyorlar, kahroluyorlar, kuduruyorlar, şuursuzca saldırıyorlar...
Çıldırsınlar, kudursunlar, saldırsınlar...


Bu günler onların son günleri...


Kendi açılarından (göya) kurtuluş savaşı veriyorlar...
7'den 77'ye uyuyan bütün hücrelerini uyandırıp topyekün bir mücadele içine girdiler...


Girsinler...


Sonları hüsran olacak...


Allah nurunu tamamlayacak...


Müslüman Türk Milleti dünyaya hakim olacak...


Ötesi yok..!


Allâh-u-Ekber..!

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.